![Автори безсмертного хіта "Доброго вечора, ми з України" представили нову роботу: мова пішла про перемогу над окупантами](https://thumbor.my.ua/881r8LvrwRBTaaHjJczQnOtle4E=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fd6dde490b1de30514a0b8539b6f2b15a.jpg)
Автори безсмертного хіта "Доброго вечора, ми з України" представили нову роботу: мова пішла про перемогу над окупантами
Стало відомо про те, що автори легендарного хіта "Добрий вечір, ми з України", випустили нову пісню. Цього разу розповіли про перемогу над Росією.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦей колектив з Кременчука створили хіт, який зараз знає кожен українець. Йдеться про групу PROBASS ∆ HARDI, восени вони випустили пісню "Добрий вечір, ми з України".
Зараз Артем Ткаченко і Максим Мокренко вирішили повторити свій успіх, і записали трек про перемогу над Росією. Називається він" Настане день – закінчиться війна", і найімовірніше відмінно підійме дух українського народу.
Ролик був опублікований на YouTube-каналі колективу. Вокалісткою виступила Анна Булат.
"Настане день! Він вже близько! Я відчуваю! Я бачу це! Я чую, як ми святкуємо нашу перемогу! Весь світ чує це! Ми сильні, ми мужні, українці неймовірні. Кожен з нас робить для цього все, що потрібно, і зробить ще більше і ще, а потім ще більше!"- написав на особистій сторінці в Instagram PROBASS.
Там можна побачити мирні міста України, якими вони були до початку війни в Україні. До того, як нас прийшли «рятувати» російські окупанти, хоча їх ніхто про це не просив. Після можна побачити, у що вони перетворили всі ці населені пункти, а також емоційний стан людей, яким довелося це пережити.
Нагадаємо, щоАндрій Данилко назвав кровожерливих спільників Путіна
Раніше повідомлялося, щоЗСУ звільнили нові населені пункти на Херсонщині: окупанти зазнають поразки у жорстоких боях
Також,резня в Бучі: європейські країни оголосили нову хвилю висилки дипломатів рф через геноцид українців
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)