10 неочевидних функцій та можливостей Telegram
10 неочевидних функцій та можливостей Telegram

10 неочевидних функцій та можливостей Telegram

Практично кожен сьогодні щодня користується для спілкування тим чи іншим месенджером. Деякі з них мають приховані функції, про які знають не всі користувачі. Про такі функції Telegram – у статті.

Месенджер Telegram загалом пропонує безліч можливостей для спілкування. За допомогою нього можна надсилати і текстове, і голосове повідомлення, відео, зображення, створювати конференції. Є й інші, менш очевидні функції. Про них – нижче.

  1. Читання повідомлень без попередження відправника про це. На Android для цього потрібно просто відключити інтернет і знову зайти в програму. Так можна прочитати усі отримані повідомлення. Якщо у вас iPhone, то вам необхідно просто затримати палець на повідомленні, не відкриваючи саму програму. В результаті повідомлення відкриється повністю, навіть буде можливість його перемотування.
  2. Нотатник. Знайти такий “менеджер нотаток” можна в “Налаштуваннях” Telegram – у вкладці “Вибране”.
  3. Створення нагадувань. Для цього потрібно затримати палець на необхідному повідомленні в “Обраному” та вибрати “Задати нагадування”.
  4. Використання декількох облікових записів одночасно. Для цього слід просто створити новий обліковий запис або додати його. Зробити це можна через вкладку «Додати обліковий запис».
  5. Розташування. Якщо ви загубилися або не знаєте точно, де ви знаходитесь, то можете використовувати функцію відправки геолокації. Для цього потрібно під час набору тексту натиснути людині на скріпку внизу, а потім вибрати «Геолокація».
  1. Автоматичне видалення фото та відео. Під час набору повідомлення потрібно вибрати «Завантажити фотографію» і натиснути на синю стрілочку внизу. У вікні необхідно натиснути на «Задати таймер».
  2. Вибір форми повідомлення для окремого користувача або чату. Це можна зробити в «Налаштуваннях» через вкладку «Сповіщення та звуки». Далі потрібно вибрати користувача та звук для повідомлень від нього.
  3. Надсилання відкладеного повідомлення. Після введення тексту на деякий час утримуйте палець на стрілочці. Потім у підменю необхідно вибрати пункт «Надіслати пізніше».
  4. Приховане меню. Якщо у вас операційна система Android, потрібно зайти в «Налаштування» і затиснути пункт «Telegram for Android xxxxx» внизу, далі з’явиться приховане меню. На iOS для відкриття такого меню необхідно 10 разів натиснути пальцем на вкладці «Налаштування».
  5. Захист чатів за допомогою пароля. Встановлюється пароль у “Налаштуваннях” через пункт “Конфіденційність”.
Джерело матеріала
loader
loader