![Погода 19 лютого покаже примхливість ранньої весни: за вікном дощ і плюсова температура](https://thumbor.my.ua/EruaWPOQIc5JLRv-JZ6_iH5Tlyc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F77b46f3aa2fa4f1ce1155b64c35ba56e.jpg)
Погода 19 лютого покаже примхливість ранньої весни: за вікном дощ і плюсова температура
У суботу, 19 лютого, Україну продовжать заливати нещадні дощі. Але опадів все ж буде менше, сухість очікується лише в східних і південних областях. При цьому температура повітря залишиться на таких же, досить високих показниках. В цілому, день обіцяє бути теплим, але похмурим і злегка дощовим.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляє Укргідрометцентр, у західних областях – від +6 до +9 градусів, вночі температура триматиметься в межах від 0 до +3 градусів.
У центральних областях температура вдень від +5 до +9 градусів, вночі – від +1 до -2 градусів.
У північних областях цього дня температура повітря вдень триматиметься в межах від +3 до +8, вночі – від 0 до -2 градусів.
У східних регіонах – вдень від +6 до +10, вночі – від 0 до -3. На півдні температура повітря - від +8 до +11 градусів вдень, нічна – від 0 до -2 градусів.
![Погода на 19 лютого, фото Укргідрометцентр](https://thumbor.my.ua/D67DHd4I_ihXQjxVIw6SiZX1qhs=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fa7f3fe9ddc6c79729b2a50b622dc2a49.jpg)
Народний прогноз погоди на 19 лютого в Україні
19 лютого вшановується пам’ять преподобного Вуколи Смирнського. Морози цього дня обіцяють бурхливу весну і сухе спекотне літо. А на морози вказувала вода у криницях: якщо вона підіймається, то слід чекати морозної погоди. Також холоди передвіщав північний вітер і зозуля, яка кує на сухому дереві.
Нагадаємо, що українці можуть більше не побачити снігу: що буде з погодою через 20 років
Як повідомляв портал Знай.uа, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження
Також портал Знай.uа писав, що у світі кардинально зміниться клімат: що буде з Україною
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)