/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F422bb000bf6bac129b6b783888e381f1.jpg)
У Чернівцях поліцейські проведуть тактико-спеціальні навчання
Завтра, 12 січня, співробітники ГУНП в Чернівецькій області спільно з Антитеростичним центром СБУ відпрацьовуватимуть алгоритм дій під час звільнення заручників. Навчання відбудуться на вулиці Хотинській в покинутій будівлі неподалік торгово-розважального комплексу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Навчання триватимуть орієнтовно з 09:00 до 15:00.
Тактико-спеціальні навчання відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних. Співробітники «КОРД» будуть вдосконалювати дії під час звільнення заручників, які утримуються в багатоповерховій споруді промислового об’єкта.
До тренувальних заходів поліцейські залучатимуть пошуково-штурмових собак і будуть використовувати учбову зброю, світло-шумові гранати та спеціальне спорядження.
Поліція Чернівецької області звертається до громадян із проханням зберігати спокій та з розумінням ставитися до можливих обмежень та незручностей. Усі дії відбуватимуться відповідно до чинного законодавства.

