Інформація про арешт активів 5-го та Прямого телеканалів не відповідає дійсності, заявляють у Держбюро розслідування.
«У зв’язку з прийняттям згаданого судового рішення будь-яких обмежень діяльності засобів масової інформації не відбулося», — йдеитьсяу повідомленні ДБР.
У Держбюро вважають, що суд обґрунтовано прийняв рішення про арешт майна екс-президента Петра Порошенка, що поширюєтьсся «на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна належить йому на праві власності, зокрема це об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше».
Напередодні, 6 січня, після рішення Печерського райсуду Києва, партія «Європейська солідарність» поширила заяву щодо каналів, які раніше належали Порошенку. У ній ішлося, що майно 5 каналу та Прямого заарештоване.
У листопаді 2021-го року лідер «Європейської солідарності» продав Прямий і 5 канали новоствореному холдингу «Вільні медіа». Його акціонерами стали однопартійці Порошенка та менеджери цих каналів. Причиною створення «Вільних медіа» став антиолігархічний закон, який підписав 5 листопада президент Володимир Зеленський.