![Протести в Казахстані: Лукашенко заявив, що мітингувальники мають стати навколішки перед силовиками](https://thumbor.my.ua/6NwtFNihzeE8xTBfr9JwoQwVIIY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4514e1873b0d3fac20ec97d0472ec368.jpg)
Протести в Казахстані: Лукашенко заявив, що мітингувальники мають стати навколішки перед силовиками
Самопроголошений президент назвав події в Казахстані "повчальними" для Білорусі.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що протестувальники в Казахстані мають піти на переговори з владою та попросити вибачення у військових.
Про це повідомляє прес-служба Лукашенка.
"Я хочу просто звернутися від білорусів до цих ось, ну їх бандитами хтось називає, різні там люди... До цих протестувальників. Я б їм просто сказав: ну пошуміли, покричали — вистачить", — сказав він.
Самопроголошений президент вважає, що казахстанці мають "домовлятися, поки що далеко не зайшли".
"Там протиріччя між кланами, групами дай боже які, ще треба буде домовитися. Треба, по-народному кажучи, піти, стати на коліна, вибачитися перед військовими, щоб цю тріщину згладити, яка намітилася, і сідати з владою, з Токаєвим, для переговорів", — сказав білоруський диктатор.
Лукашенко назвав події в Казахстані "навчальними" для Білорусі.
Раніше Олександр Лукашенко заявив, що у Казахстані може повторитися "український сценарій".
Нагадаємо, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв в ефірі одного з казахських телеканалів повідомив, що звернувся за військовою підтримкою до партнерів країн ОДКБ для придушення в країні масового протесту
6 січня стало відомо, що до Казахстану відправлено "миротворців" від країн-учасниць Організації Договору про колективну безпеку (ОКДБ).
Читайте також:
- Зачистка вулиць Алмати та затримання 2 тисяч мітингувальників: онлайн-трансляція заворушень у Казахстані
- Зачистка в Алматі: у місті лунають вибухи та постріли, є загиблі
- Киргизстан відмовився відправляти свої війська для "зачистки" мітингувальників у Казахстані
![loader](/files/images/preloader.gif)