/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fc9457a3b66a768c7be16ff28738cf3b1.jpg)
З'явився офіційний трейлер продовження серіалу "Секс і місто"
Зовсім скоро кіномани зможуть побачити продовження культового серіалу "Секс і місто", який вийде на HBO Max. А поки є можливість насолодитися офіційним трейлером.
Продовження серіалу буде називатися "І просто так", а до своїх ролей повернуться Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістін Девіс. Також в нових епізодах можна буде познайомитися з подружками головних героїнь. Всього буде 10 серій.
У новому сезоні глядачі побачать, як героїні змінилися за 20 років і як змінилася їх дружба. Варто відзначити, що легендарна четвірка подруг збереться не вся. Актриса Кім Кетролл, яка грала роль Саманти, відмовилася брати участь у проекті. Таблоїди кажуть, що через давній конфлікт з партнеркою по зйомках Сарою Джесікою Паркер.
Нагадаємо, раніше Сара Джессіка Паркер жорстко відповіла критикам своєї зовнішності. 56-річна артистка вважає критику її зовнішності жінконенависницькою балаканиною.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Рецензія на мультфільм "Енканто": чому вчить магічна анімація від Disney
- "Велика прогулянка": тизер-трейлер української сімейної комедії та дата виходу фільму
- Українська актриса зіграє в новому серіалі від Disney+
Автор: Діана Могилєвич

