![У Нігерії бойовики напали на ринок. Вбито щонайменше 30 осіб](https://thumbor.my.ua/5AoK8xIMOzU-lgZJv5EWUwQugGo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Ffaaf18df9dfd0f074b91a48c2af693d1.jpg)
У Нігерії бойовики напали на ринок. Вбито щонайменше 30 осіб
18 жовтня.
Не менше ніж 30 людей загинули в нігерійському штаті Сокото внаслідок нападу бойовиків на ринок.
Деталі.
За даними губернатора штату Сокото Аміна Вазирі Тамбувала, напад стався на ринку в Гороньо в неділю, 17 жовтня, і тривав до ранку понеділка, 18 жовтня.
"Бандити увірвалися на ринок, оскільки він був переповнений покупцями та продавцями..
Вони стріляли в усіх напрямках, вбиваючи людей", — сказав місцевий житель і торговець.
Він додав, що бойовики спочатку зупинили поліцію, яка намагалася втрутитися.
На тлі кризи безпеки протягом останнього року бойовики на північному заході Нігерії вбили десятки людей і викрали сотні з метою отримання викупу.
На початку вересня уряд наказав закрити всі телефонні та інтернет-послуги на всій території штату Замфара.
Згодом вимкнення електроенергії було поширено на штати Кацина, Сокото і Кадуна.
Нігерійські агенти безпеки врятували 187 людей, яких було викрадено озброєними угрупованнями в північно-західному штаті Замфара.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)