ДЮФЛУ: ФК Буковина U16 здобула першу перемогу в сезоні

Зіграно матчі четвертого туру вищолігового чемпіонату України (ДЮФЛУ, 4 група).

Першу перемогу в сезоні здобула команда «Буковина» U16. Вихованці Андрія Телегея та Олександра Бужака обіграли на виїзді суперника з рахунком 1:0. Переможний гол на 60 хвилині гри забив Іван Гаврилиця. Про це повідомляє chernivtsisport.com.

«Буковина» U16: Павло Поштарь, Денис Мельник (Іван Гаврилиця, 47), Кирило Лелюх, Іван Бигар (Андрій Орленко, 67), Едуард Іліка (Юрій Мицкан, 54) Іван Філіпчук, Андрій Олійник, Тимофій Сімков, Святослав Кермач, Іван Якимович (Богдан Олейник, 54), Андрій Полішевський. Запасні: Олександр Юрбаш, Максим Грунський, Артем Комар.

Гол: Іван Гаврилиця (60)

Команда «Буковина» U14, на жаль, поступилися суперникові з рахунком 0:2. Два голи у ворота нашої команди забив Максим Якишин.

За словами старшого тренера Юрія Крафта наші гравці діяли доволі непогано і мали шанси здобути очки. Однак пропустили гол у роздягальню, а у другому таймі, суперник забив після контратаки.

«Буковина» U14: Андрій Дибаш, Дмитро Колісник, Андрій Лазоришин, Сергій Гикавий, Володимир Друцул, Олександр Хованець, Юрій Кігніцький, Віктор Баліцький, Кирил Луцкевич, Олег Штифанович, Владислав Савула. Запасні: Ігор Дячук, Максим Іванський, Дмитро Кошурба, Володимир Гилюк, Олександр Василів, Олександр, Крець, Ігор Будинкевич.

Голи: Максим Якишин (34, 45)