![Заманив малолітню додому: 74-річному киянину повідомили про підозру за розбещення дівчинки](https://thumbor.my.ua/Ow8dQlrxZ7DIPgts7tDeyD2LUNM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F6d5887e7b7ccb54db7fcf00a045479d5.jpg)
Заманив малолітню додому: 74-річному киянину повідомили про підозру за розбещення дівчинки
КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Чоловіку, якому 74 роки, повідомлено про підозру у розбещенні 8-річної дівчинки. Про це інформує УНН із посиланням на Київську міську прокуратуру.
Деталі
За даними слідства, у серпні 2021 року 74–річний житель Києва запросив до себе додому 8-річну дівчинку, яка проживала по сусідству, щоб допомогти обробити рану на її коліні. Ввійшовши в довіру, чоловік сказав їй сісти йому на коліна, після чого з метою задоволення власних статевих потреб почав торкатися малолітньої дівчинки та скоїв щодо неї розпусні дії.
Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 156 КК України, йому загрожує до 8 років ув'язнення.
Наразі досудове розслідування триває. Вирішують питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розбещував малолітніх у дитячих поліклініках Києва: чоловіка ув'язнили до п'яти років
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)