У четвер, 26 серпня, Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні проведе дискусії «Від Брежнєва до Зеленського: 40 років "поневірянь" українських політологів».
Учасники:
- Олексій Гарань – професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демініціативи»;
- Ганна Гопко – голова правління Мережі захисту національних інтересів АНТС, голова Комітету у закордонних справах ВР VIII скликання, кандидат наук із соціальних комунікацій;
- Ярослав Грицак – професор Українського католицького університету, доктор історичних наук; Володимир Кулик – доктор політичних наук, провідний науковий співробітник відділу етнополітології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України;
- Ростислав Павленко – народний депутат ВР України IX скликання, заступник Голови Адміністрації Президента України (2014-2018), співзасновник Школи політичної аналітики і зав. кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2003-2004).
Коротко. Інтелектуал, політолог, суспільствознавець у пострадянському суспільстві майже кожен день стикається з проблемами морального вибору. Користуючись нагодою – виходом у світ за підтримки Фонду Наумана книги професора Могилянки та наукового директора Фонду «Демініціативи» Олексія Гараня «Від Брежнєва до Зеленського: дилеми українського політолога», пропонуємо до дискусії такі питання:
- Проблема вибору: як колишні комуністи «вбивали Дракона»;
- «Науковий націоналізм» замість «наукового комунізму»? Чи здатні українські політологи до науковості і об’єктивності?
- Порошенко: «шоколадний король» чи державник? Критика влади під час війни.
- Зеленський: #какая разница і закриття холдингу Медведчука. Як запобігти «зраді» і не розхитати країну?
Зареєструватися на захід і поставити запитання спікерам можна заповнивши форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyQFa_U3PZq5LFUpf0iJo4cdKhYbwsfdWfUiDMIDK4FB2UzA/viewform
У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
При вході в Укрінформ обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.
Скріншот відео: Укрінформ/YouTube