МЗС рекомендує українцям не їздити до деяких регіонів Туреччини через пожежі
МЗС рекомендує українцям не їздити до деяких регіонів Туреччини через пожежі

МЗС рекомендує українцям не їздити до деяких регіонів Туреччини через пожежі

Третій день поспіль вирують лісові пожежі у Туреччині. Внаслідок цього Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам утриматись від поїздок до турецьких регіонів на Середземноморському узбережжі, які охопив вогонь.

Як повідомляють у прес-службі МЗС, 28 липня через аномально високу температура повітря були спровоковані й розповсюдились лісові пожежі в південно-західних регіонах Туреччини.

У відомстві також зазначили, що у тих регіонах висока концентрація туристичних об’єктів. Зокрема, провінції Анталія, Адана, Мерсін та Мугла.

– Вони є популярними напрямками для відпочинку українських туристів, – наголосили в МЗС.

Також зауважили, що є жертви серед місцевого населення. Окрім того, постраждали і перебувають під загрозою окремі об’єкти туристичної інфраструктури в містах Бодрум, Мармарис тощо.

– Із урахуванням непрогнозованого подальшого розвитку надзвичайної ситуації закликаємо громадян України утриматися від поїздок до уражених стихією регіонів, – закликаються у відомстві.

У разі виникнення загрози життю та здоров’ю МЗС радить звертатися на гарячі лінії консульства України в Анталії +90 554 169 96 60 та посольства України в Туреччині +90 539 550 98 98; +90 312 442 15 93.

Внаслідок масштабних пожежу в Туреччині загинули чотири людини, постраждали – понад 180.

Лісові пожежі в країні виникли 28 липня поблизу містечка Манавґат.

За попередніми даними, їхньою причиною стала сильна спека. У країні кілька днів поспіль спостерігається температура +50.

Детальніше про пожежі в Туреччині читайте у матеріалі.

Теги за темою
пожежа МЗС України Туреччина
Джерело матеріала
loader
loader