Феєрія від Довбика: дубль героя Євро-2020 врятував "Дніпро-1" від поразки в матчі УПЛ з "Ворсклою"

Поєдинок вийшов дуже результативним.

Полтавська "Ворскла" не змогла обіграти "Дніпро-1" у домашньому матчі 1-го туру Української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2021/2022. Зустріч завершилася з рахунком 2:2.

Господарі вже на 7-й хвилині забили свій перший гол у новому чемпіонаті. Його автором став форвард Руслан Степанюк, який відзначився з передачі Олів'є Тілля.

© upl.ua
upl.ua

На 56-й хвилині гості залишилися в меншості. Підвів команду її капітан Сергій Логінов, який отримав два попередження і залишив поле.

Проте, всього через три хвилини "Дніпро-1" відігрався. Забитим м'ячем відзначився герой Євро-2020 Артем Довбик, асистував йому Маріо Чуже.

© upl.ua
upl.ua

На 67-й хвилині "Ворскла" знову вийшла вперед. Допоміг полтавчанам автогол Олександра Сватка. Минуло п'ять хвилин, і рахунок став рівним. Нічию дніпрянам приніс той же Довбик, який оформив дубль.

• Матчі 2-го туру відбудуться 30 липня - 2 серпня.
  • У сезоні-2021/2022 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола.
  • Новачками елітного дивізіону стали "Чорноморець", "Верес" і "Металіст-1925".