![Пішла легенда: Зорян Шкіряк звільнився з МВС слідом за шефом](https://thumbor.my.ua/1Dwfx1fxa3AzPsM_cSWS0w2z34g=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F3a6443b95e16442a3c517aba409a6da8.jpg)
Пішла легенда: Зорян Шкіряк звільнився з МВС слідом за шефом
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк сьогодні звільнився з МВС після відставки Арсена Авакова.
"Сьогодні, відразу по поверненню з відпустки, звільнився з МВС України. Спокійно і з дотриманням усіх необхідних формальностей. Понад сім дуже важких і буремних років. Ціла епоха і вагома частина мого життя, котра назавжди залишиться зі мною. Пишаюся кожним днем, проведеним на посаді радника Міністра МВС України в команді Арсена Авакова", - написав Шкіряк на своїй сторінці у Facebook.
Він наголосив, що ні про що не шкодує та йде з міністерства з "гордо піднятою головою".
Шкіряк також подякував співробітникам підрозділів МВС, з якими працював, а також опонентам за конструктивну та об’єктивну критику.
Чим запам'ятався Зорян Шкіряк
За час своєї роботи в структурі Міністерства внутрішніх справ Зорян Шкіряк втрапив у низку комічних ситуацій.
Так, у 2017 році журналіст російського пропагандистського каналу "Росія 24" розповів у прямому ефірі, що до ліквідації в окупованому Донецьку одного з ватажків бойовиків на прізвисько "Гіві" можуть бути причетні дві людини на прізвища Зорян і Шкіряк. "Зараз називають два прізвища: Зорян і Шкіряк, це представники українського істеблішменту, вони могли бути замовниками цього злочину", - заявив журналіст.
Тоді пропагандисти насмішили не тільки самого радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка, але й весь інтернет. Користувачі соцмереж активно реагували на таку "достовірну інформацію".
![Історія про Зоряна і Шкіряка породила багато мемів / фото з соцмереж](https://thumbor.my.ua/xDFAcdqqQdzF5iaXP51lNLAuzRs=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F6bc02a9ef76b8966a25e1d8c1ed6e48a.jpg)
Раніше, у 2015 році, перебуваючи на посаді в.о. голови ДСНС, Зорян (і) Шкіряк особисто відправився до Непалу визволяти українців із зони стихійного лиха після потужного землетрусу.
Літак Іл-76 Міністерства оборони вилетів для евакуації українців 30 квітня. Він здійснив посадку в Делі, де з’ясувалося, що літак потребує ремонту. Деталі для ремонту передавали з України. Літак зміг забрати українців зі столиці Непалу - міста Катманду - лише 5 травня. Усі дні, поки українці чекали на ремонт літака, їм доводилося спати на злітно-посадковій смузі й ділити один сухпайок на трьох.
![фото facebook.com/kenigshtein](https://thumbor.my.ua/mhzk8dYFpcIS82czPRrq4L1ILZA=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F8011fefe0f2182a28cdfb8df65aa7fed.jpg)
Сумнозвісна евакуація українців стала ще більш скандальною коли стало відомо, що Шкіряк із собою в цю "подорож" Катерину Храмову, яку називають цивільною дружиною Шкіряка. Мотивуючи її присутність він зазначив, що Храмова у цій поїздці була як волонтер і обізнана у східних практиках людина.
Автор: Олександр Топчій
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)