![На зламаному судні в Аденській затоці застрягли українці: один з них помер, не витримавши спеки](https://thumbor.my.ua/a7dKZpgzBc-jDFA8jU3z1nb3QoU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6f5372ac9db75eaaea0ac7040ca83966.jpg)
На зламаному судні в Аденській затоці застрягли українці: один з них помер, не витримавши спеки
У чоловіка стався інсульт.
В Аденській затоці біля порту Джибуті зламалося рефрижераторне судно THORN1з українськими моряками. Судно прямувало до Індії на "розпил". На його борту перебували 11 осіб екіпажу, з яких 10 - українці.
Про це поінформувала "Думська".
Зазначається, що в Аденській затоці у судна закінчилося паливо, а обладнання вийшло з ладу. Екіпаж в 38-градусну спеку залишився без кондиціонерів, холодильника і продуктів. Після декількох днів дрейфу рятувальні служби порту Джибуті відбуксирували судно до берега і поставили на якір.
Наразі зійти на берег вдалося тільки двом членам екіпажу. Ще один, житель Очакова, не витримав спеки і помер від інсульту.
За словами доньки одного з українських моряків, зараз на місці присутній консул України в Ефіопії і нібито є представник судновласника компанії.
Раніше турецькі правоохоронці затримали судно з українськими моряками. Їх підозрюють в контрабанді наркотиків.
Новини світу: у Туреччині затримали судно з українцями через підозру у контрабанді наркотиків
![Новини світу: у Туреччині затримали судно з українцями через підозру у контрабанді наркотиків](https://thumbor.my.ua/PC18-uC6XFwV9VS50QUWAYTq8Lg=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F33081d0e6b08a3f224bccb43aad1eb95.jpg)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)