/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fbb6cac9a1e6af826895dd5af7711dfc9.jpg)
У Мілані, під час святкування перемоги збірної Італії на Євро - постраждали 15 осіб, троє у тяжком стані
КИЇВ. 12 липня. УНН. Щонайменше 15 людей отримали ушкодження різного ступеня тяжкості в Мілані під час святкування перемоги збірної Італії над командою Англії у фіналі чемпіонату Європи з футболу, троє з них потрапили до лікарні. Про це в понеділок повідомила газета Corriere della Sera, пише УНН.
Деталі
За даними видання, травми вболівальники отримали на центральній площі Дуомо, де зібралися тисячі людей. Один з госпіталізованих отримав важке поранення в області живота через піротехнічний пристрій, що спрацював, інший через ту ж піротехніку втратив три пальці на руці, а третій отримав пошкодження в області грудей від удару об огорожу.
У східній частині міста зловмисники відібрали телефон у двох уболівальників, поліція вже затримала їх.
:
Контекст
У Мілані, як і по всій Італії, фанати відзначали перемогу всю ніч, багато хто з них купався в міських каналах, забиралися на пам’ятники і громадський транспорт.
Основний час фінального матчу Євро-2020 завершився з рахунком 1:1. У складі англійської збірної забитим м’ячем відзначився Люк Шоу (2-га хвилина), у італійців відзначився Леонардо Бонуччі (67). У додатковий час команди голів не забили. У серії пенальті збірна Італії виявилася сильнішою з рахунком 3:2.
