/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F25c106500bd33b346fe2e344878469a3.jpg)
Українець намагався провезти у трусах діаманти на 2 мільйони гривень з Туреччини
В аеропорту «Бориспіль» затримали пасажира, який намагався незаконно ввезти діаманти та коштовні прикраси в спідній білизні.
Про це повідомляє Київська митниця на Facebook-сторінці.
«Каміння загальною масою понад 14 карат та 9 каблучок з білого золота, оздоблених діамантами, ввозив наш співвітчизник, який повертався авіарейсом з Туреччини та для проходження митного контролю скористався спрощеною системою «зелений коридор», – говориться у повідомленні.
На запитання співробітників митниці щодо наявності в нього товарів, які підлягають декларуванню, громадянин надав заперечну відповідь та сказав, що має лише особисті речі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fc856d993bebdb1bcc859f271f35c0b1f.png)
Але під час перевірки ручної поклажі пасажира, серед його особистих речей митники виявили поліетиленовий пакетик з дев’ятьма каблучками з білого металу зі вставками з прозорого каміння та один діамант в конверті з сертифікатом виробника.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F9c391383f0a21cf0c84b81711088f4e2.png)
Після цього чоловікові нічого не залишалося, як видати ще один поліетиленовий пакетик, в якому знаходилися шість пакуночків з прозорим безбарвним камінням. Все це він переміщував у спідній білизні.
«Експресаналізатор дорогоцінних металів та каміння підтвердив, що виявлене – це діаманти та вироби з білого золота, – говориться у повідомленні. – Прикраси та коштовне каміння вилучено до рішення суду. Їх вартість буде встановлено додатково».
Як уточнили у прес-службі Державної прикордонної служби, попередня вартість виявлених діамантів становить 2 мільйони гривень.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Катерина Шварц

