![Діаманти в спідній білизні: у Борисполі затримали контрабандиста](https://thumbor.my.ua/0iwN43SPMrI0A0Sgi86WtvsWAc0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Ffcb2b2267844b52d4736d3eb3d4430ba.png)
Діаманти в спідній білизні: у Борисполі затримали контрабандиста
Прикордонники затримали в аеропорту Київ 36-річного громадянина України, який прибув рейсом зі Стамбула 1 липня. Він намагався контрабандно ввести в Україну діаманти у спідній білизні.
Про це повідомили в прес-центрі Державної митної служби.
На питання співробітників митниці про наявність у нього товарів, що підлягають декларуванню, він відповів, що має тільки особисті речі.
– Поліетиленовий пакетик з дев’ятьма кільцями з білого металу зі вставками з прозорого каменю та один діамант в конверті з сертифікатом виробника, було виявлено при перевірці ручної поклажі пасажира, серед його особистих речей, – повідомили у відомстві.
Після цього у чоловіка знайшли ще один поліетиленовий пакетик, в якому було шість коробочок з прозорим безбарвним камінням. Все це він переміщував у спідній білизні.
Попередня вартість виявлених діамантів досягає 2 млн грн. За результатами огляду склали протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України.
Раніше в аеропорту Бориспіль затримали громадянина Ізраїлю, який намагався вивезти з України дорогоціннікамені.
Чоловік намагався вилетіти з країни рейсом Тель-Авів – Київ.
Джерело: Державна митна служба
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)