
Біля Тернополя спалахнула масштабна пожежа на сміттєзвалищі: фото
На місце події постійно підвозять воду ,аби погасити загорання.
Сьогодні, 29 червня, в селі Малашівці Тернопільського району спалахнула масштабна пожежа на полігоні твердих побутових відходів. Відходигорять на площі орієнтовно 100 м. кв.
Як повідомляють в ДСНС Тернопільської області, глибина залягання сміття в осередку пожежі – до 10 метрів.
Пожежу намагаються погасити вогнеборці, комульники та працівники інших служб. Також на місці події працює 2 трактора та самоскид, що здійснюють просипку відсівом осередків пожежі. До сміттєзвалища постійно підвозять воду.
Станом на 15:30 год. ліквідація пожежі на Малашовецькому сміттєзвалищі триває.
"До гасіння пожежі всього залучено: від ГУ ДСНС – 4 одиниць техніки та 16 осіб. Від комунальних та інших служб – 5 одиниць допоміжної техніки", - поінформували надзвичайники.
Нагадаємо, 5 червня у Київській області спалахнуло сміттєзвалище. Дим та сморід оповив довколишні будівлі.
Новини України: Ялта на межі екологічної катастрофи – в море змило нелегальні сміттєзвалища

У Харкові військовий стріляв у підлітків: образився, що назвали "ТЦКшником"

Моторошна аварія: у Києві авто влетіло в зупинку

З Ужгородського ТЦК чоловіка госпіталізували з травмою голови: що сталося

На Запоріжжі пролунали вибухи

У російському Єльці сталася масштабна пожежа на заводі після атаки дронів: відео

В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
