МЗС поверне з Греції понад 500 застряглих туристів, яких кинув туроператор
МЗС поверне з Греції понад 500 застряглих туристів, яких кинув туроператор

МЗС поверне з Греції понад 500 застряглих туристів, яких кинув туроператор

Понад 500 українців застрягли у Греції через призупинення роботи туроператора Mouzenidis Travel. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

Як уточнили у МЗС, до України їх повернуть 25 та 26 червня. Українські дипломати організували відповідні рейси за маршрутами "Салоніки – Київ", "Салоніки – Львів" та "Іракліон – Київ".

Туроператор Mouzenidis Travel, що спеціалізується на відпочинку в Греції, 18 червня перестав відправляти людей у тури. Обіцяли, що такі обмеження діятимуть лише на тиждень. Натомість запевняли – люди, які прибули у Грецію до цього часу, будуть забезпечені усіма умовами, згідно з документами. Проте, очевидно, своїх обіцянок фірма не додержала.

У зовнішньополітичному відомстві нагадали, що задля уникнення проблемних ситуацій – відпочивальники перед поїздкою до Греції мають обов'язково зв'язуватися з готелем для перевірки дійсності придбаного туру. А для тримання допомоги на Елладі дипломати просять звертатися на цілодобові "гарячі лінії" посольства України в Афінах: +306932765606, та Консульства України в Салоніках: +306907962985

Теги за темою
МЗС України Греція
Джерело матеріала
loader
loader