![У метро Києва в пасажирів можуть перевіряти документи: коли і яка причина](https://thumbor.my.ua/MbiiMhXckoK0efZFCqO9BJTGgRY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F0e6e1908499819a9308cfdbc18a7a99b.jpg)
У метро Києва в пасажирів можуть перевіряти документи: коли і яка причина
У метро Києва в ніч проти 28 травня СБУ проведе планові антитерористичні навчання.
У зв'язку з чим на кількох об'єктах метрополітену у пасажирів можуть перевіряти документи та обмежувати рух поїздів.
Про це повідомили у пресслужбі СБУ.
Навчання заплановані на нічний час в Шевченківському районі на декількох об'єктах столичного метрополітену за участю Нацполіції, Нацгвардії і рятувальників.
"Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу", - попередили в СБУ.
Киян та гостей міста закликають поставитися до ситуації з розумінням, зберігати спокій.
Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства.
Додамо, що у Шевченківському районі розташовані станції "Сирець", "Дорогожичі", "Лукʼянівка", "Золоті ворота", "Театральна", "Університет", "Площа Льва Толстого", "Політехнічний інститут", "Шулявська", "Берестейська", "Нивки".
У метрополітені кажуть, що вартість проїзду зроблять оптимальною для містян.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)