Божевільна розв'язка: гол воротаря на останніх секундах зберіг "Ліверпулю" шанси на Лігу чемпіонів

"Ліверпуль" видряпав перемогу у "Вест Бромвіча" в гостьовому матчі 36-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) - 2:1.

Мерсисайдський клуб пропустив першим - Хел Робсон-Кану вивів господарів уперед на 13-й хвилині.

На 33-й хвилині Мохамед Салах зрівняв рахунок, забивши 22-й гол у сезоні АПЛ.

Здавалося, що "червоні" не зможуть набрати такі потрібні три очки, але на останній хвилині компенсованого часу сталося диво - голкіпер "Ліверпуля" Аліссон прийшов на подачу з кутового і ударом головою вирвав для своєї команди перемогу.

• "Червоні" значно підвищили свої шанси на потрапляння до Ліги чемпіонів. Команда Клоппа йде на 5-му місці і відстає від "Челсі" лише на одне очко.
  • "Вест Бромвіч" раніше втратив шанси на збереження прописки в АПЛ.