Сейм Литви закликав РФ припинити агресивні дії та провокації проти України
Сейм Литви закликав РФ припинити агресивні дії та провокації проти України

Сейм Литви закликав РФ припинити агресивні дії та провокації проти України

Представники влади Литви офіційно закликали Росію припинити агресію проти України, а також провокативні дії та пропаганду.

Сейм країни ухвалив резолюцію №XIVP-435, у якій відзначив ці позиції. Документ підтримали 102 члени сейму, один – утримався.

– Сейм рішуче засудив неспровоковану військову агресію Російської Федерації проти України та інші агресивні односторонні дії, які грубо порушують двосторонні й багатосторонні угоди та норми міжнародного права і становлять загрозу для європейської безпеки, – йдеться у прес-релізі на сайті сейму Литви.

В органі закликали міжнародну спільноту підтримати незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також посилити адресні економічні й особисті санкції проти Росії.

Боротьба з агресією РФ

21 квітня комітет Сенату Польщі з питань закордонних справ ухвалив резолюцію, у якій висловив підтримку Україні на тлі скупчення російських військових біля її кордонів.

Читайте
Путін у своєму репертуарі: які висновки має зробити Україна з виступу президента країни-агресора

Резолюцію було ухвалено на спеціальному засіданні комісії, присвяченій ситуації в Україні.

Більше новин про боротьбу з агресією РФ читайте на Фактах ICTV.

Теги за темою
Росія Донбас Війна на Донбасі Литва
Джерело матеріала
loader
loader