"Шахтар" сенсаційно програв "Олександрії" та ускладнив собі боротьбу за Лігу чемпіонів

Донецький "Шахтар" у поєдинку 23-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) несподівано поступився на виїзді "Олександрії" з рахунком 0:2.

Наприкінці першого тайму команда Володимира Шарана повела в рахунку - Дмитро Гречишкін реалізував пенальті.

На 54-й хвилині Дмитро Шастал подвоїв перевагу "Олександрії". До кінця зустрічі "Шахтар" нічого змінити не зміг.

• "Шахтар" (45 очок) залишився на другому місці в УПЛ, але підпустив до себе "Зорю" (41 і матч у запасі). "Олександрія" (29 балів) піднялася на сьому позицію.
  • "Динамо" достроково стало чемпіоном України-2020/21 після розгромної перемоги (5:0) над "Інгульцем".
  • У наступному турі "Шахтар" 1 травня зіграє з "Дніпром-1", "Олександрія" 2 травня зустрінеться з "Рухом".

УКРАЇНА В ЄВРОКУБКАХ-2021/22

• Переможець УПЛ безпосередньо потрапить до групового етапу Ліги чемпіонів.
  • Віцечемпіон України стартуватиме з третього кваліфікаційного раунду ЛЧ. Для виходу в основну сітку йому потрібно буде пройти двох суперників. У разі невдачі в третьому відбірковому або плейоф раунді клуб вирушить до групи Ліги Європи.
  • Бронзовий призер УПЛ отримає путівку до раунду плейоф кваліфікації Ліги Європи. У разі програшу там команда потрапить до групового етапу дебютного розіграшу третього за престижністю єврокубка - Ліги конференцій.
  • Четверта команда УПЛ зіграє в 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій (потрібно пройти двох суперників на шляху до групової стадії), а 5-та стартує з 2-го раунду Ліги конференцій (потрібно пройти трьох суперників).
  • *Якщо Кубок України виграє команда, яка фінішувала нижче третього місця в УПЛ, то саме вона зіграє в плейоф раунді кваліфікації Ліги Європи. У такому разі в кваліфікації Ліги конференцій виступлять команди, що посіли в чемпіонаті місця, наступні за зоною ЛЧ.