Останній крок до чемпіонства: як Динамо розгромило Інгулець

Віктор Циганков оформив дубль / фото Динамо Київ

У 23-му турі УПЛ "Динамо" приймало "Інгулець". Кияни здобули впевнену перемогу і достроково стали чемпіонами України.

Динамівці вийшли вперед вже на 4-й хвилині матчу - Ілля Забарний забив свій дебютний гол за "Динамо", відзначившись ударом головою в падінні. Ще через десять хвилин Артем Бесєдін забив після навісу зі штрафного.

Відразу після перерви Віктор Циганков довів рахунок до великого, зігравши на добиванні. Пізніше Циганков оформив дубль завдяки дальньому удару і рикошету.

На цьому "Динамо" не зупинилося - Денис Попов забив головою ударом з лінії воротарського майданчика.

"Динамо" набрало 58 очок і за три тури до фінішу на 13 пунктів випереджає "Шахтар".

"Динамо" - "Інгулець" - 5:0

Голи: Забарний, 5, Бесєдін, 14, Циганков, 48, 70, Попов, 82

"Динамо": Бущан, Кендзьора (Караваєв, 46), Забарний, Попов, Миколенко, Сидорчук (Шепелєв, 60), Циганков, Шапаренко (Андрієвський, 46), Буяльський (Гармаш, 73), Де Пена (Родрігес, 60), Бесєдін

"Інгулець": Кринський, Асмелаш, Семенко, Салем, Синьогуб, Коробенко, Янаков (Щедрий, 74), Бартулович, Васін (Сітчінава, 74), Козак (Коваленко, 74), Шевцов (Плохотнюк, 81)

Попередження: Кринський, Синьогуб, Бартулович

Відео голів (оновлюється)

УПЛ / Чемпіонат України з футболу 2021 / Динамо - Інгулець - 1:0. Відео гола Забарного (4`)
УПЛ / Чемпіонат України з футболу 2021 / Динамо - Інгулець - 2:0. Відео гола Бесєдіна (14`)
УПЛ / Чемпіонат України з футболу 2021 / Динамо - Інгулець - 3:0. Відео гола Циганкова (48`)

Українська Прем'єр-ліга: 23-й тур

• Поєдинки 23-го туру УПЛ проходили з 23 по 25 квітня.
  • У стартовому матчі 23-го туру "Маріуполь" був розбитий вщент "Рухом".