![УЄФА збільшив кількість замін у фінальній частині Євро-2020](https://thumbor.my.ua/mbxsta89Bh8F8DY4OYxDZkvLxfA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F4c73fe292a920ce5d3466bcac559aebc.jpg)
УЄФА збільшив кількість замін у фінальній частині Євро-2020
КИЇВ. 1 квітня. УНН. УЄФА затвердив кілька нових рішень одним з яких стало проведення п'яти замін під час поєдинків Євро-2020, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.
Деталі
Виконавчий комітет УЄФА провів засідання в режимі відеоконференції і одноголосно прийняв рішення дозволити проведення п’яти замін на Євро-2020 і у фінальній стадії Ліги націй УЄФА 2021 року, а також в стикових матчах за право залишитися в Лізі С.
Виконком вирішив продовжити дію поправки, оскільки пандемія COVID-19, як і раніше впливає на національні та міжнародний футбольні календарі, і причини для використання правила п’яти замін залишились актуальними.
Зауважимо, що УЄФА також зняв обмеження на перебування глядачів на трибунах.
Варто нагадати
Президент УЄФА високою оцінкою оцінив виступи “Шахтаря”.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)