![ЗМІ повідомляють, що Росія почала масштабні навчання в анексованому Криму](https://thumbor.my.ua/okNCSNKg0AzXk8dXrvUdvJyTg_w=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F56fb082693db4f583f12b044fce94923.jpg)
ЗМІ повідомляють, що Росія почала масштабні навчання в анексованому Криму
Російське Міністерство оборони проводить навчання в анексованому Криму.
Про це повідомляє портал Defense Express
Йдеться про "контрольну перевірку військ" Південного військового округу, який націлений для дій проти України спільно із підрозділами Західного військового округу. Участь у заходах беруть з’єднання та військової частини всіх родів військ округу.
"Створена умовна обстановка, що дозволяє відпрацювати військами і силами військового округу цілий спектр навчально-бойових завдань з оборони російського Причорномор'я, включно з Кримом", - зазначає Defense Express.
Підрозділи РФ відпрацюють швидку передислокацію на значну відстань від місць постійної дислокації, а також комплекс з маскування підрозділів на марші.
Слід зауважити, що в Криму, у Волгоградській та Ростовській областях відбудуться 10 двосторонніх ротних навчань за учасіт понад 150 вертольотів армійської авіації. На кримському полігоні Опук - 40 військово-транспортних Мі-8АМТШ, які будуть взаємодіяти з ударними Мі-28Н, Ка-52 та Мі-35.
Як повідомлялося, 31 березня відбулося загальне засідання ТКГ на рівні глав делегацій. Двоє з трьох представників ТКГ внесли конкретні пропозиції щодо забезпечення повернення до повного та всеосяжного режиму припинення вогню. Ані пропозиція Леоніда Кравчука, ані представників ОБСЄ не знайшли підтримки з боку російської делагації.
Відео Новини світу: Росія відкинула пропозицію про всеосяжне припинення вогню на Донбасі
Перемир'я не буде. Росія відкинула пропозицію про всеосяжне припинення вогню на Донбасі. Про запровадження режиму повної тиші з 00 годин 1 квітня на засіданні тристоронньої контактної групи напередодні говорили і делегати від України, і переговорники з ОБСЄ. Війна на Донбасі в гарячу стадію перейшла після мінометного обстрілу російськими збройними формуванннями позицій українських військ 26-го березня. Тоді загинуло четверо бійців ЗСУ, ще двоє були поранені.
![Новини світу: Росія відкинула пропозицію про всеосяжне припинення вогню на Донбасі](https://thumbor.my.ua/BeUv9FdTA0sO6eQzWKnF9WaYXiM=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F199878ad086868ffd8eaa749218aa0fd.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Тетяна Курпіта
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)