Калитвинцев out? "Ворскла" розгромила "Олімпік" і піднялася на 4-те місце в УПЛ

Полтавська "Ворскла" розгромила донецький "Олімпік" у домашньому матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч завершилася з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед вже на 13-й хвилині. Руслан Степанюк застав зненацька голкіпера гостей Бетіма Халімі дальнім ударом.

Через 12 хвилин полтавчани забили другий гол. Допоміг їм у цьому захисник "Олімпіка" Ігор Снурніцин, який відправив м'яч у власні ворота ударом головою після навісу зі штрафного.

Крапка в матчі була поставлена на 55-й хвилині. Дубль зробив Степанюк, який вразив ворота гостей ударом з кількох метрів.

"Олімпік" програв усі шість матчів після зимової паузи. Чотири поразки команда зазнала вже з новим тренером Юрієм Калитвинцевим.

• "Ворскла" набрала 31 очко і піднялася на 4-те місце в турнірній таблиці УПЛ. "Олімпік" (17 балів) -10-й.
  • У наступному турі "Ворскла" 4 квітня вдома зіграє з донецьким "Шахтарем". "Олімпік" днем раніше в гостях буде протистояти "Десні".