"Динамо" на виїзді перемогло "Зорю" та зробило важливий крок до чемпіонства - супергол Сидорчука

Київське "Динамо" перемогло луганську "Зорю" в матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ), який відбувся на "Славутич-Арені" в Запоріжжі. Команда Мірчі Луческу святкувала перемогу з рахунком 2:0.

Перший тайм команди провели у рівній боротьбі, не поспішаючи форсувати події. Найкращий момент створила "Зоря". На 35-й хвилині луганці виконали перехоплення, Аллахьяр вийшов на побачення з Бущаном, але не переграв голкіпера "Динамо".

Після перерви кияни активізувалися. Це принесло свої плоди на 55-й хвилині. Сидорчук подав з правого флангу, а Бєсєдін в падінні переправив м'яч в сітку з меж воротарського.

Відео УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Зоря - Динамо - 0:1. Відео голу Бєсєдіна (55`)

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 18 тур. Зоря - Динамо - 0:1. Відео голу Бєсєдіна на 55 хвилині матчу.

Спорт
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Одразу після цього Бєсєдін мав можливість оформлювати дубль. Форвард "біло-синіх" з дальньої відстані спробував перекинути Ніколу Васіля, але воротар "Зорі" здійснив ефектний сейв і врятував свою команду від голу.

На куражі підопічні Луческу продовжили тиснути та забили вдруге. Капітан "Динамо" Сидорчук відзначився шедевральним голом злету після навісу Шапаренка з кута поля.

Відео УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Зоря - Динамо - 0:2. Відео голу Сидорчука (58`)

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 18 тур. Зоря - Динамо - 0:2. Відео голу Сидорчука на 58 хвилині матчу.

Спорт
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
  • "Динамо" (43 очка) продовжує лідирувати в УПЛ. Кияни зберегли відрив у 4 очки від "Шахтаря", який в паралельному матчі розгромив "Десну".
  • "Зоря" (32 бали) залишилася на третьому місці в турнірній таблиці.
  • У наступному турі кияни 21 березня прийматимуть "Рух", а луганці в той же день на виїзді зустрінуться з "Колосом".