YouTube видаляє канали, якими керують військові М'янми, через ескалацію насильства
YouTube видаляє канали, якими керують військові М'янми, через ескалацію насильства

YouTube видаляє канали, якими керують військові М'янми, через ескалацію насильства

КИЇВ. 7 березня. УНН. Відеоплатформа YouTube видалила кілька каналів, які перебували під контролем військового режиму М’янми через насильницькі придушення протестів. Про це повідомляє СNN, пише УНН.

Цитата

"Ми закрили кілька каналів і видалили кілька відео з YouTube у відповідності з принципами нашої спільноти і чинним законодавством", - сказав представник YouTube.

Деталі

Зазначається, що соціальні мережі були змушені активізувати свою реакцію на політичну ситуацію в М'янмі після приходу до влади військових.

Facebook, в свою чергу, обмежив рахунки військових за поширення "дезінформації", заявивши, що вони "розглядають ситуацію в М'янмі як надзвичайну".

Компанія також "на невизначений термін заборонила" урядовим установам М'янми використовувати спеціальні канали, зарезервовані для офіційних осіб, для відправки їм запитів на видалення контенту.

"Події після перевороту 1 лютого, включаючи смертоносне насильство, викликали необхідність в цій забороні", - написав Рафаель Франкель, директор з політики Facebook для країн з економікою, що розвивається в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Після перевороту інтернет і новинні служби, в тому числі Facebook і Twitter, були заблоковані по всій країні, що обмежило можливість людей отримувати інформацію про події.

За даними Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет, щонайменше 54 осіб було вбито поліцією і військовими в М'янмі з 1 лютого, в тому числі не менше 30 в середу 3 березня. Однак фактичне число загиблих може бути набагато вище, попередила вона.

У заяві Бачелет вказано, що з 1 лютого було арештовано і затримано понад 1700 осіб, і в останні дні кількість таких інцидентів зростає. За її словами, тільки в середу були затримані не менше 700 осіб.

Доповнення

Масові протести у М’янмі тривають з 1 лютого після того, як військові М’янми відсторонили від влади цивільне керівництво країни на чолі з Аун Сан Су Чжі. Протестувальники вимагають звільнення лідера і поваги до результатів виборів.

Аун Сан Су Чжі та президент країни Він М’їн перебувають під арештом. Військові обґрунтовували свої дії заявами про маніпуляції на парламентських виборах в листопаді, на яких перемогла партія Су Чжі. Міжнародні спостерігачі називали вибори вільними і чесними.

1 березня відбулось перше слухання у справі проти лідера Аун Сан Су Чжі.

Теги за темою
Протест
Джерело матеріала
loader
loader