Повернення Мілевського на "Олімпійський": "Динамо" розгромило "Минай" у Києві

Київське "Динамо" розгромило "Минай" у матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Зустріч, що проходила в Києві на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 3:0.

Вже на 10-й хвилині гри "біло-сині" могли отримати право на виконання пенальті, проте арбітри після перегляду відеоповтору не зафіксували гру рукою у власному карному майданчику у півзахисника гостей Василя Пиняшка.

Відео Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Минай - перегляд VAR: чи була гра рукою Пиняшко

ЧУ 2020/2021. УПЛ, 17 тур. На 11 хвилині матчу відбувся перегляд VAR: чи була гра рукою Пиняшко.

Спорт
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Але навіть і без 11-метрового удару кияни повинні були йти на перерву, ведучи в рахунку. Однак Микола Шапаренко, Артем Бєсєдін та Віталій Буяльський не використали свої моменти.

Проте "Динамо" вдалося забити одразу після перерви. Капітан господарів Сергій Сидорчук вразив кут воріт "Миная" ударом з меж карного майданчика.

Відео Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Минай - 1:0. Відео голу Сидорчука (52`)

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 17 тур. Динамо - Минай - 1:0. Відео голу Сидорчука на 52 хвилині матчу.

Спорт
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Через чотири хвилини все у грі стало зрозуміло. Спочатку за фол останньої надії з поля був вилучений Репо Малепе.

Відео УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Минай - 1:0. Відео вилучення Репо Малепе

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 17 тур. Динамо - Минай - 1:0. Відео вилучення Репо Малепе на 54 хвилині матчу.

Спорт
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

А потім із призначеного штрафного Карлос де Пена забив другий м'яч у ворота гостей.

Відео УПЛ | Чемпіонат України з футболу 2021 | Динамо - Минай - 2:0. Відео голу Карлоса де Пена (55`)

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 17 тур. Динамо - Минай - 2:0. Відео голу Карлоса де Пена на 55 хвилині матчу.

Спорт
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Наприкінці зустрічі "Динамо" отримало право двічі виконати пенальті. Бєсєдін свій 11-метровий удар не забив, а ось Жерсон Родрігес через пару хвилин пробив куди краще, поставивши крапку в матчі.

Ексфорвард "біло-синіх" Артем Мілевський вийшов у стартовому складі "Миная" і був замінений на 60-й хвилині.

• "Динамо" набрало 40 очок, зберігши лідерство в турнірній таблиці УПЛ і відірвавшись від донецького "Шахтаря" на 4 бали. "Минай" (13 очок) - 12-й.
  • У наступному турі "Динамо" 14 березня в гостях зіграє з луганською "Зорею". "Минай" днем раніше прийме "Інгулець".