Через санкції США компанія Huawei зазнає великих збитків, які має намір компенсувати, диверсифікуючи свою діяльність.
Про це повідомляє BBC.
Компанія почала працювати над хмарними обчисленнями, розумним автомобілем, з вугледобувною промисловістю, споживчими товарами, а тепер планує допомагати свинофермам.
Як пише видання, в Китаї найбільша у світі свинарська промисловість, і тут вирощується половина живих свиней у світі. Технології допомагають модернізувати свиноферми для виявлення захворювань свиней.
Huawei буде працювати над технологією розпізнавання тварин, яка допоможе відрізняти свиней одна від одної. Більш того, на фермах є спеціальні програми, які відстежують їх вагу і раціон.
"Свинарство - ще один приклад того, як ми намагаємося оживити деякі традиційні галузі за допомогою технологій, щоб створити велику цінність для галузей в епоху 5G", - розповідає представник Huawei.
Також компанія хоче розробити технологію для вугільних шахт, яка призведе до "меншої кількості робітників, більшої безпеки та підвищення ефективності" і дозволить шахтарям "носити костюми з краватками" на роботі.
Huawei: історія конфлікту
- Федеральна комісія зі зв'язку Сполучених Штатів офіційно визнала китайські телекомунікаційні компанії Huawei та ZTE загрозою національній безпеці.
- Рішення почало діяти від 30 червня 2020 року.
- У липні під тиском США британський уряд ухвалив виключення обладнання Huawei з мережі 5G до 2027 року.
- Всі звинувачення Huawei відкидає, а рішення США про заборону віце-президент компанії назвав "політично мотивованим і не пов'язаним з оцінкою ризиків".
- Також шведська влада заборонила місцевим операторам зв'язку використовувати обладнання від китайських постачальників Huawei або ZTE для своїх мереж 5G.
- Вашингтон підштовхує своїх союзників до подібних жорстких дій щодо китайських фірм.
- Телекомунікаційний гігант Huawei не витримав санкцій США, які звинуватили бренд у співпраці з китайськими спецслужбами та стеження за користувачами, і вирішив продати підрозділ Honor за 15,2 мільярда доларів.
- 22 грудня влада США заявила про те, що виділить $1,9 млрд на фінансування демонтажу телекомунікаційного мережевого обладнання Huawei, яке, за словами уряду США, становить загрозу для національної безпеки країни.
- 23 грудня 2020 року Міністерство закордонних справ України вирішило демонтувати з будівель відомства всі обладнання китайської компанії Huawei.
- 23 грудня 2020 року уряд США заявив про те, що може надати Україні фінансову допомогу, щоб покрити різницю в ціні між 5G-обладнанням китайської Huawei та іншими постачальниками телекомунікаційних послуг.
- 18 січня 2021 року адміністрація Трампа повідомила постачальників Huawei, в тому числі виробника мікросхем Intel, про відкликання ліцензій на постачання обладнання для китайської компанії та має намір відхилити десятки інших заявок.
- Станом на 28 січня 2021 року санкції США майже у два рази обвалили продажі Huawei.
- 10 лютого 2021 року Huawei заявила про те, що хоче довести в суді, що не загрожує нацбезпеці США.
- 19 лютого 2021 року з'явилася інформація про те, що на тлі санкцій США Huawei вдвічі скоротить випуск смартфонів.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Олена Коваленко