Бойовики застосували безпілотники і скинули на позиції ЗСУ осколкові гранати
Бойовики застосували безпілотники і скинули на позиції ЗСУ осколкові гранати

Бойовики застосували безпілотники і скинули на позиції ЗСУ осколкові гранати

Від початку поточної доби, 12 лютого, бойовики на Донбасі двічи застосовували БПЛА для скидання пострілів ВОГ-17 над позиціями українських підрозділів, а також здійснювали повітряну розвідку. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Відзначається, що безпілотники використовувалися поблизу населених пунктів Золоте-4 та Новолуганське. Втрат серед українських захисників в результаті збройних провокацій зафіксовано не було.

Також повідомляється, що командування оперативного угруповання російсько-окупаційних військ підвищує інтенсивність тренувань мінометних та артилерійських підрозділів першого та другого армійських корпусів на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Крім того, противник продовжує вдосконалювати інженерно-фортифікаційне обладнання передових позицій з нарощуванням системи мінно-вибухових загороджень майже вздовж усієї лінії зіткнення. На окремих напрямках окупанти здійснюють мінування місцевості поблизу позицій Об’єднаних сил протипіхотними осколковими мінами ПОМ-2 з використанням засобів дистанційного мінування.

Джерело матеріала
loader
loader