/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F72287074a6ee374627bb042b37cd927d.png)
SpaceX запустить на орбіту 60 нових інтернет-супутників
Компанія SpaceX планує запуcтити важку ракету-носія Falcon 9 з черговою партією у 60 інтернет-супутників системи Starlink.
Запуск передбачається здійснити 3 лютого о 17.57 за часом Східного узбережжя США зі стартового комплексу 39А космічного центру імені Кеннеді у Флориді.
Здійснити запуск планували раніше, проте він переносився через сильні хвилі у районі посадки першого багаторазового ступеня ракети на плавучу платформу в Атлантиці.
Це буде 18-те виведення на орбіту групи міні-супутників для поповнення орбітального угрупування глобальної мережі інтернет-покриття в рамках проекту Starlink.
Орбітальне угруповання SpaceX вже складається з 1 023 космічних апаратів системи Starlink.
SpaceX
SpaceXвідправить у космос першу у світі повністю комерційну місію Inspiration 4. На борту ракети Falcon 9 полетить екіпаж, до складу якого входять тільки цивільні особи.
Команда нараховуватиме чотирьох людей, один з яких – засновник місії Джаред Айзекман.

