![Техогляд транспорту стане обов'язковим з 2022 року, - Криклій](https://thumbor.my.ua/mlc4CE-kg7Q8JWQS6yEu4Iqfe8I=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F104%2F907065ac4efd75a2b1cc968dba8647ea.jpg)
Техогляд транспорту стане обов'язковим з 2022 року, - Криклій
Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій сказав в інтерв'ю РБК-Україна.
"Він має бути. Для цього нам потрібно прийняти законопроєкт. Були пропозиції впровадити його поступово, з перехідними положеннями, аби не загострювати суспільні настрої. Наприклад, почати з переобладнання автомобілів, які вперше ввозяться, вони все одно проходять сертифікацію. Особливої різниці немає - техогляд чи сертифікація, якщо мова йде про строк раз на два роки, то в них ще є запас часу. Тому була логіка і алгоритм, у якій редакції пропонується його ухвалити", - цитує видання слова Криклія.
За його словами, впровадження техогляду також є одним з основних вимог в імплементаційних документах України по Європейському Союзу.
"Це майже 20% від наших обов'язків з виконання Угоди про асоціацію з ЄС, адже це в першу чергу стосується екологічних норм. Наприклад, у непромислових містах основним фактором забруднення є саме транспорт. Транспорт - це ще й питання безпеки перевезення пасажирів і вантажів", - підкреслив міністр.
Водночас, він зазначив, що впровадження транспортних технічних вимог і контролю має бути м'яким, аби не викликати негативну реакцію і спротив населення.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)