![Інавгурація Джо Байдена: чим відрізняється від попередніх](https://thumbor.my.ua/QXsYnNYDq2o9dYujH5xFMw3LJGE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F5ec5edd995fbfea4d6b086555134dd7b.jpg)
Інавгурація Джо Байдена: чим відрізняється від попередніх
За традицією, інавгурацію продавали до 200 тисяч квитків, а тепер запрошених лише тисяча - це члени Конгресу, високопосадовці, колишні президенти та посли інших країн. В американських ЗМІ писали, що всі запрошені напередодні мали здати тест на COVID-19. Всі присутні одягнули маски, стільці розставили з дотриманням соціальної дистанції.
Про це йдеться 20 січня у сюжеті ТСН.19:30.
За традицією, інавгурацію відвідують всі живі президенти. Цього разу на інавгурації не було Дональда Трампа і Джимі Картера, якому минуло 97.
Зранку Джо Байден відвідав богослужіння у церкві. Головна ж частина - складання присяги віцепрезиденткою та президентом біля Капітолію. Біблію, на якій присягають, за традицією тримають подружжя, нові перша леді та другий джентельмен Білого дому.
Національну алею прикрасили 200 тисячами прапорців. І з гори у трансляції вона виглядала дуже урочисто. Гімн виконала Леді Гага.
Усі розважальні заходи, зокрема традиційні бали, які давали на честь нового президента, скасовані.
Це третя - і нарешті результативна спроба Джо Байдена стати президентом. Двічі він програвав номінацію - і тоді про нього казали: хороший хлопець, але не його час. І от у 78 років, після численних драм, яких вистачило б не на одне людське життя, він став президентом.
Читайте також:
- Про Україну, мемуари і смерть найрідніших: біографія новогопрезидента США Джо Байдена
- Два шлюби, любов до викладання та участь у виборчих кампаніях: що відомо про першу леді США Джил Байден
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)