/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F6dcecbcfaab4ee3002b06a98737c389e.png)
У США виявили перший випадок зараження коронавірусом у дикої норки
Тварина жила неподалік зараженої норкової ферми
Ветеринарна служба США заявила, що зафіксувала перший відомий випадок інфікування коронавірусом у дикої норки. Як передає Міжнародне товариство з інфекційних хвороб, про цей випадок уже повідомили Всесвітній організації охорони здоров'я.
Інспекція з охорони здоров'я тварин і рослин при Міністерстві сільського господарства США з 24 серпні та до 30 жовтня спостерігала за дикими тваринами, які живуть неподалік заражених норкових у штаті Юта, Мічиган та Вісконсин.
В однієї з диких норок тест на коронавірус виявився позитивним. Штам вірусу був ідентичним штаму, виявленому на норкових фермах.
Науковці продовжили спостерігати за дикою природою і кажуть, що у них немає доказів, що ця тварина передала вірус далі. Для декількох різних тварин теж зробили тестування, але результати виявилися негативними.
Водночас у Міжнародному товаристві заявляють про необхідність запобігти поширенню вірусу серед великої популяції диких норок, щоб уникнути створення резервуарів для коронавірусу.

