/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2Fe212af73059be54d11acfe9bc82363ad.jpg)
Тільки сидячі місця: як працюватиме транспорт, якщо запровадять локдаун
Транспорт буде працювати зі значними обмеженнями у січні 2021 року, якщо влада України запровадить локдаун.
Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі одного з українських телеканалів. Він зазначив, що у громадському транспорті можна буде їздити тільки на сидячих місцях.
Також міністр зазначив, що під час можливого локдауну кордони країни не закриватимуть, а обмежувати міжнародне сполучення не планують. Тобто в’їзд та виїзд для громадян України буде відкритим.
Читайте:Коли Київ буде готовий розпочати вакцинацію проти коронавірусу
Немчінов додав, що попри ігнорування багатьма людьми масочного режиму, жорсткіше обмежувати пасажирські перевезення вони не можуть.
– Від того, що відбуваються ДТП, ми не перестаємо користуватися автомобілями. У цьому випадку це більше питання самоконтролю. Якщо подивитися пропозиції, які ми озвучили, то мова йде про фактичне користування транспортом з ще більшими обмеженнями – з використанням виключно сидячих місць, – розповів міністр.
30% заражень коронавірусом стається у транспорті
Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан повідомив, що до 30% випадків зараження коронавірусом відбуваються у громадському транспорті через недотримання карантинних обмежень.
Він підкреслив, що у столиці не спостерігається зниження рівня госпіталізації пацієнтів з коронавірусом. Карантин вихідного дня не дав бажаного ефекту.

