
Голова представництва ЄС в Україні нагадав про залежність безвізу і фіндопомоги від боротьби з корупцією
Допомога Україні від Міжнародного валютного фонду та Євросоюзу, а також збереження безвізового режиму залежить від того, наскільки наша країна ефективно бореться з корупцією. Про це Києву нагадав голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, передає "Європейська правда".
Зазначив, що економічну стабільність України підтримує кредит МВФ розміром п'ять мільярдів доларів. Ще додатково ми можемо отримати 1,2 мільярда, а також продовжувати користуватися безвізовим режимом. Але за умови боротьби з корупцією.
При цьому він поширив статтю "Конституційний Суд України атакує антикорупційні закони", опубліковану у виданні The Economist.
Нагадаємо, 3 листопада Євросоюз заявив, що Україна повинна негайно відновити антикорупційну інфраструктуру, яку фактично зруйнував Конституційний суд після скасування відповідальності за незаконне збагачення.

У Литві не бачать загрози від майбутніх навчань Білорусі та РФ "Запад"

Громадянам США і Німеччини довелось викинути георгіївські стрічки, щоб потрапити в Естонію

Рада підтримала законопроєкт про військового омбудсмена

Чеський євродепутат звинуватив уряд Словаччини у шпигунстві

У Палаті представників підтримують санкції проти РФ, які підготували в Сенаті

Делегація України прибула в США: говоритимуть про санкції проти РФ і оборонну підтримку
