Андрій Андрєєв просить депутатів Київради профінансувати три важливих об’єкта на Солом’янці
Андрій Андрєєв просить депутатів Київради профінансувати три важливих об’єкта на Солом’янці

Андрій Андрєєв просить депутатів Київради профінансувати три важливих об’єкта на Солом’янці

Сьогодні, 3 вересня, на сесії Київради депутати мають проголосувати за коригування бюджету міста. Зокрема за виділення фінансування на реконструкцію важливих інфраструктурних об’єктів. Про це розповів на своїй сторінці в Фейсбуці Андрій Андрєєв, інформує Хрещатик.News.

Зокрема Андрій Андрєєв підняв питання про виділення додаткового фінансування на реконструкцію трьох важливих для мешканців об’єктів на Солом’янці: Реконструкція інфекційного відділення Клінічної лікарні №4, як опорного пункту боротьби з COVID-19. Реконструкція ДНЗ №306, за адресою просп. Повітрофлотський, 40-а, кошти на який мені обіцяли з 2015 року, однак досі там не ведуться капітальні будівельні роботи.

Реконструкція та благоустрій Солом‘янського ландшафтного парку, який розібрали минулого року і на тому й закінчили, не зібравши докупи. “Я ще раз наголошую, що ці три об’єкти є ключовими не тільки для Солом’янського району, а й для міста Києва загалом. Вони цілком відповідають стратегії розвитку столиці і представляють три різних сфери життя міста: медичну, освітню і культурну”, – наголосив депутат.

За словами Андрія Андрєєва, в час, коли будувати нові школи і садочки для міста накладно, всі забувають, що можна реконструювати старі. Також в умовах пандемії не можна відкладати капітальний ремонт однієї з опірних лікарень, про яку забувають вже п’ять років поспіль. А Солом’янський ландшафтний парк, роботи по реконструкції якого вже запущені, за наявні кошти не можна відремонтувати. “На Солом’янці це все бачать і пам’ятають, а мені не байдужі проблеми мого району і я сподіваюсь, що нас почують. Що ж, чекаємо на результат!”, – підсумував депутат.

Теги за темою
Київ Фінанси
Джерело матеріала
loader
loader