"Шахтар" розібрався з "Колосом" на старті УПЛ, воротар ковалівців відбив два пенальті

Донецький "Шахтар" переможно розпочав сезон УПЛ-2020/21. "Гірники" на НСК "Олімпійський " у Києві впевнено обіграли ковалівський "Колос" (3:1).

У першому таймі підопічні Луїша Каштру мали достатню кількість гострих моментів, але не зуміли розпечатати ворота Євгенія Волинця. У компенсований час голкіпер "Колоса" парирував удар Тайсона з пенальті за фол проти Алана Патріка.

Шахтар - Колос

На 53-й хвилині головний арбітр Ігор Пасхал призначив другий пенальті у ворота "Колоса" - Задоя порушив правила проти Мораєса. Виконати вирок взявся Марлос, але Волинець знову виграв дуель у футболіста "Шахтаря".

Через 7 хвилин у ворота "Колоса" був призначений ще один пенальті - Оріховський сфолив проти Марлоса. І з третьої спроби "гірники" забили з 11-метрової позначки, це вдалося Алану Патріку.

На 70-й хвилині Патрік оформив дубль, завершивши швидку контратаку донецької команди.

Третій гол "Шахтаря" записали на воротяря ковалівців Євгенія Волинця. На 73-й хвилині Тете увірвався до чужого штрафного і завдав удару - м'яч влучив у стійку, а потім від Волинця залетів у ворота.

• У вівторок, 25 серпня, на "гірники" проведуть поєдинок за Суперкубок України проти "Динамо". Він пройде на НСК "Олімпійський" і розпочнеться о 21:00.
  • У другому турі УПЛ "Шахтар" зіграє з новачком Прем'єр-ліги "Рухом", "Колос" зустрінеться з ФК "Львів". Базова дата матчів - 12 вересня, після перерви на ігри національних збірних.