Одеса посилила карантинні обмеження
Одеса посилила карантинні обмеження

Одеса посилила карантинні обмеження

В Одесі міська влада посилила карантин через попадання міста в «жовту зону» карантину.

Про це повідомляє «Перший міський».

Зазначається, що оперативний штаб з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняв рішення з 17 серпня:.

ввести заборону на перебування громадян в громадських закладах без засобів індивідуального захисту – маски чи респіратора,.

масові заходи дозволяється проводити з розрахунку не більше однієї людини на п'ять квадратних метрів,.

в закладах громадського харчування на масових заходах має бути не більше 20 осіб,.

наповнюваність кінотеатрів повинна складати не більше 50% від загальної кількості місць,.

в громадському транспорті дозволено проїзд лише на сидячих місцях.

Крім цього, людям старше 60 років заборонено відвідувати установи соціального захисту, заборонена робота хостелів, а також розважальних закладів та закладів громадського харчування з 24 до 7.00 годин.

Також у «жовту зону» потрапив Київ, який з 17 серпня ввів додаткові карантинні обмеження.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 17 серпня коронавірусне захворювання підтвердили у 1 464 людей.

Зазначимо, що із понеділка 17 серпня вісім адміністративних одиниць в Україні віднесено до червоного рівня епідеміологічної небезпеки через коронавірус.

Джерело матеріала
loader
loader