/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F54%2F46d9ef09cdbf9ec0815ebab44bb5553c.jpg)
Повинен сплатити штраф: у МЗС анонсували звільнення одного з українців, затриманих у Білорусі
Україна і Білорусь домовилися про звільнення одного із затриманих під час протестів у Білорусі українця.
Тільки перед цим він повинен сплатити штраф.
– На сьогодні ми досягнули попередньої домовленості, що один із затриманих сплатить штраф і зможе в такий спосіб зняти свої питання з білоруською владою, після чого за сприяння нашої дипломатичної установи будуть вжиті заходи щодо якомога швидкого транзиту в Україну.
Читайте: Під час протестів у Білорусі затримали ще одного українця – МЗС.
Євген Єнін відмовився називати прізвище українця, якому вдасться повернутися додому.
Крім того, він пояснив, що дуже складно встановлювати місце перебування затриманих і складно отримати можливість для відвідування громадян.
Але запевнив, що всім нашим громадянам надаватимуть правову допомогу.
Під час протестів у Білорусі 2020 затримали трьох громадян України: Костянтина Реуцького, Євгена Васильєва та Оксану Альошину.
Через напружену ситуацію у країні МЗС закликало українців не їздити до Білорусі.
Протести в Білорусі тривають від 9 серпня.
На вулиці виходять сотні людей, які незадоволені результатами виборів у Білорусі 2020, згідно з якими перемогу отримав Олександр Лукашенко.
Факти ICTV стежать, як проходять протести в Білорусі онлайн.
Останні новини ви можете прочитати у нашій текстовій трансляції.

