"Динамо" упустило перемогу над "Олександрією" після "привозу" Шабанова і піднялося лише на третє місце

Київське "Динамо" упустило перемогу над "Олександрією" у виїзному матчі 30-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок на КСК "Ніка" завершився з рахунком 2:2.

Олександрійці вийшли вперед на 23-й хвилині, коли Максим Третьяков реалізував пенальті за фол Олександра Сироти проти Дениса Безбородька.

Кияни провели кислий перший тайм, близьким до взяття воріт був Карлос де Пена, але удар вийшов неточним.

Відновити паритет "біло-сині" змогли аж на 63-й хвилині. Беньямін Вербич, який вийшов на заміну, пробив з близької відстані в оточенні кількох суперників.

Вербич забив і другий гол киян. На 76-й хвилині Олександр Караваєв навісив у воротарський, Юрій Паньків парирував, а Беньмін головою вколотив м'яч у сітку. За інерцією "сімка" динамівців вдарився у стійку. Для словенця це перший дубль у сезоні.

олександрія - динамо - 2:2, вербич
ФК Динамо Київ
Вербич оформив перший дубль у сезоні

На 88-й хвилині Артем Шабанов

сфолив на Дмитру Шасталу у своєму штрафному. У боротьбі за м'яч динамівець зачепив ногу суперника - знову пенальті. Третьяков оформив дубль.

Нічия дозволила "Динамо" піднятися на третє місце, "Олександрія" - п'ята.

Зазначимо, що за межами стадіону зібралися групи фанатів обох клубів, які створювали легку атмосферу докаратинного футболу.

• У паралельному матчі "Десна" вдома програла "Шахтарю" з рахунком 2:4.

• "Шахтар" достроково став чемпіоном України. Після 30-го туру "Зоря" (57 очок) йде на другому місці, "Динамо" (56) - третє, "Десна" (55) - четверта.

• У передостанньому, 31-му турі, "Динамо" прийме "Зорю" на "Олімпійському", "Олександрія" завітає до "Десни" у Чернігів. Обидва матчі відбудуться у четвер, 16-го липня о 19:00. Відеотрансляції дивіться на ТСН Проспорт.

• Розіграш УПЛ-2019/20 завершиться 32-м туром, матчі якого відбудуться 19-го липня.

УКРАЇНА У ЄВРОКУБКАХ-2020/21

"Шахтар", як чемпіон України, зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів.

"Динамо", "Десна" та "Зоря" вже гарантували собі місця у єврокубках-2020/21, адже нижче четвертого місця за підсумками сезону вони вже не опустяться.

• Друге місце УПЛ дає право участі у третьому кваліфай-раунді Ліги чемпіонів. "Динамо", яке виграло Кубок України, отримає пряму путівку до групового етапу Ліги Європи, якщо не посяде друге місце.
  • Третє місце - у груповому етапі Ліги Європи.
  • Четверте - у третьому кваліфай-раунді Ліги Європи.
  • Переможець плейоф гратиме у другому кваліфай-раунді Ліги Європи. Ці матчі між 5-8 командами відбудуться 25 і 29  липня. У першому раунді (один матч) зіграють: 5 vs 8, 6 vs 7 команди. Переможці розіграють путівку в ЛЄ.