Перший матч після спалаху коронавірусу: "Карпати" у меншості взяли очко в львівському дербі

Бойовою нічиєю завершилося львівське дербі між "Карпатами" та ФК "Львів" у рамках 28-го туру української Прем'єр-ліги. Гра відбулася у Луцьку через епідемічну ситуацію на Львівщині і завершилася з рахунком 1:1.

На 38-й хвилині "Львів" вийшов уперед. Після удару Рафаеля Сабіно м’яч потрапив у ногу Андро Гіоргадзе та влетів у ворота - автогол.

Відео Карпати - Львів - 0:1. Відео автоголу Гіоргадзе

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Карпати - Львів - 0:1. Відео автоголу Гіоргадзе на 36 хвилині матчу.

Карпати - Львів - 0:1. Відео автоголу Гіоргадзе

Незабаром "Карпати" залишилися в меншості: Олексій Хахльов отримав другу жовту та покинув поле.

Відео Карпати - Львів - 0:1. Відео вилучення Хахльова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Карпати - Львів - 0:1. Відео вилучення Хахльова на 42 хвилині матчу, після того, як він отримав дві жовті картки.

Карпати - Львів - 0:1. Відео вилучення Хахльова

Однак "леви" змогли забити вдесятьох. Ярослав Деда, який вийшов на заміну, головою поцілив у ціль на 61-й хвилині.

Відео Карпати - Львів - 1:1. Відео голу Деди

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 28 тур. Карпати - Львів - 1:1. Відео голу Деди на 61 хвилині матчу.

Карпати - Львів - 1:1. Відео голу Деди
  • Для "Карпат" це перший матч після рестарту УПЛ від 30 травня. Команда була на самоізоляції через спалах коронавірусу у клубі.

• "Львів" провів перший матч під керівництвом нового тренера - Георгія Цецадзе.

• "Карпати", які посідають останнє місце у турнірній таблиці, не перемагають 17 матчів поспіль - від 20 вересня: 7-10.

• "Львів" не знає радості перемоги в УПЛ 9 турів поспіль: 5-4.

• 1 липня "Карпати" проведуть перенесений домашній матч 24-го туру проти "Маріуполя" у Маріуполі. А 4 липня за розкладом в рамках 29-го туру зіграють з азовцями виїзний поєдинок.

•  "Львів" у 29-му турі зіграє з "Ворсклою" (3 липня).