Жахливий "ляп", суперштрафний, пенальті: "Зоря" перемогла "Десну" та вийшла на третє місце в УПЛ

"Зоря" у матчі 27-го туру української Прем’єр-ліги обіграла "Десну". Поєдинок відбувся у Чернігові та закінчився з рахунком 2:1 на користь команди Віктора Скрипника.

Луганчани вийшли вперед уже в дебюті зустрічі. На 6-й хвилині Тимчик виконав ривок правим флангом і прострілив до штрафного майданчика на Юрченка. Той не знайшов адресата передачею п’ятою, але капітан чернігівців Денис Фаворов припустився безглуздої помилки і віддав просто під удар Владислав Кочергіну, який розстріляв ворота Євгена Паста.

Відео Десна - Зоря - 0:1. Відео голу Кочергіна

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 27 тур. Десна - Зоря - 0:1. Відео голу Кочергіна на 6 хвилині матчу.

Десна - Зоря - 0:1. Відео голу Кочергіна

Подвоїли рахунок гості у другому таймі. На 55-й хвилині Богдан Михайличенко перехитрив гравців "Десни" та пробив штрафний удар під стінкою - м’яч рикошетом від ноги захисника опинився у сітці воріт чернігівської команди.

Відео Десна - Зоря - 0:2. Відео голу Михайліченка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 27 тур. Десна - Зоря - 0:2. Відео голу Михайліченка на 55 хвилині матчу.

Десна - Зоря - 0:2. Відео голу Михайліченка

На 83-й хвилині "Зоря" забила і третій м'яч, однак гол Артема Громова був скасований після перегляду відеоповтору (VAR).

Відео Десна - Зоря - 0:2. Відео незабитого голу Громова

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 27 тур. Десна - Зоря - 0:2. Відео незабитого голу Громова на 83 хвилині матчу.

Десна - Зоря - 0:2. Відео незабитого голу Громова

Під кінець зустрічі чернігівці активізувалися та в компенсований час заробили пенальті - м'яч потрапив у руку Чеберку після удару Фаворова. Гравець "Зорі" отримав другу жовту картку та був вилучений з поля. Фаворов забив одинадцятиметровий ударом у нижній кут, але часу для порятунку вже не було - 2:1 на користь "Зорі".

Відео Десна - Зоря - 1:2. Відео голу Фаворова з пенальті

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 27 тур. Десна - Зоря - 1:2. Відео голу Фаворова з пенальті на 90+8 хвилині матчу.

Десна - Зоря - 1:2. Відео голу Фаворова з пенальті
  • "Зоря" (52 очки) вийшла на третє місце в турнірній таблиці УПЛ, посунувши "Десну" на одну сходинку вниз. Розрив між командами складає три пункти. На другій сходинці перебуває "Динамо" (52 бали), яке в понеділок зіграє з "Колосом".

• У наступному турі 27 червня луганчани зіграють проти "Шахтаря". Команда Олександра Рябоконя днем пізніше прийме "Динамо".