Кабмін затвердив механізм повернення коштів за пробне ЗНО
Кабмін затвердив механізм повернення коштів за пробне ЗНО

Кабмін затвердив механізм повернення коштів за пробне ЗНО

Міністерство фінансів разом з Міністерством освіти і науки розробило механізм повернення грошей за пробне ЗНО, який сьогодні, 17 червня 2020 року, схвалив Уряд, йдеться на сайті Кабміну.

Фінансування буде здійснюватися за рахунок Фонду боротьби з Covid-19.

Уряд виріщив повернути гроші учасникам пробного тестування в повному обсязі незважаючи на те, що більшу частину цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування. Адже за участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет.

Український центр оцінювання якості освіти до 30 червня сформує базу даних із даними кожного учасника та суми, яку він сплатив за пробне ЗНО, та передасть її АТ КБ "ПриватБанк".

Після цього бюджетні 52 млн гривень невідкладно будуть перераховані АТ КБ "ПриватБанк" для розрахунків з громадянами, що сплатили за пробне ЗНО.

Для отримання коштів учасникам, які були зареєстровані на пробне ЗНО, достатньо буде звернутись до найближчого відділення "ПриватБанку" та пред’явити унікальний номер учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Як повідомлялося, ЗНО у цьому році не будуть скасовувати, оскільки для цього немає підстав.

Джерело матеріала
loader
loader