
Суд вперше застосував норму "антиколомойського закону"
Вперше в історії український суд застосував банківський закон, який у народі називають "антиколомойським". Мовиться про Господарський суд Києва, який 12 червня задовольнив клопотання "Приватбанку" та закрив провадження в обох справах.
Суд своїм рішенням визнав недійсними договори купівлі-продажу акцій банку. Про це повідомило видання НВ.
Деталі справи
Суд розглянув позови ТОВ "Реватіс" і ТОВ "КС Груп". Представники цих компаній вимагали визнати договір 2014 року купівлі-продажу акцій "Приватбанку" недійсним.
Під час засідання суд встановив, що спосіб захисту своїх прав, обраний позивачами, не відповідає вимогам статті Цивільно процесуального кодексу.
Що передбачає "антиколомойський закон"
- Він був однією з головних вимог МВФ для наступного кредиту Україні. Закон називають "антиколомойським", оскільки наразі найбільше значення він має для державного Приватбанку в протистоянні з колишнім власником – Ігорем Коломойським.
- Сам олігарх закон називає не "антиколомойським", а антиукраїнським.
- Закон передбачає, що власники та ексвласники банку, інтереси яких були порушені через виведення фінустанови з ринку, можуть отримати відшкодування збитку лише у грошовій формі.
- Після першого читання до законопроєкту подали понад 16 тисяч поправок. Однак вже 13 травня Верховна Рада ухвалила документ у другому читанні, згодом документ підписав президент, а 23 травня закон набув чинності.
Кремль в істериці: далекобійні ракети з Німеччини викликали нову хвилю погроз
ГЛАВКОМ NET
Читач по губах розкрив діалог подружжя Макронів після публічного ляпасу
ГЛАВКОМ NET
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Fb7e91398e825974261bd0130d9345b94.jpg)
Ще дві держави хочуть долучитись до "коаліції дронів" для України
Европейская правда
Дронова війна. Зеленський розказав, у чому Україна попереду
ГЛАВКОМ NET

Сибіга закликав Росію поквапитись з передачею документа про припинення вогню
ГЛАВКОМ NET

Україна передала Росії документ про припинення вогню
ГЛАВКОМ NET

Стало відомо, з ким саме в Україні за кілька днів до вбивства зустрічався Портнов: нові подробиці
FaceNews