Камбек у Запоріжжі: "Динамо" обіграло "Зорю" і вирвалося на друге місце УПЛ

Київське "Динамо" перемогло луганську "Зорю" у центральному матчі 26-го туру УПЛ. Гра відбулася у Запоріжжі і завершилася з рахунком 3:1.

ЗОРЯ - ДИНАМО - 1:3. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Усі голи були забиті у другому таймі. Матч було призупинено через потужну зливу у Запоріжжі. Початок другого тайму було відкладено на пів години.

зоря - динамо негода
ФК Динамо Київ

Відео Потужний град перервав матч Зоря - Динамо у Запоріжжі

Під час перерви матчу Зоря - Динамо у Запоріжжі пішов сильний град. Опадів випало настільки багато, що дренаж футбольного поля не міг впоратися з такою кількістю вологи. Ситуація для гри дуже важка.

Потужний град перервав матч Зоря - Динамо у Запоріжжі

"Зоря" вийшла вперед на 54-й хвилині. Владлен Юрченко реалізував пенальті, призначений за фол Артема Шабанова на Олександру Тимчику.

Відео Зоря - Динамо - 1:0. Відео голу Юрченка з пенальті

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 26 тур. Зоря - Динамо - 1:0. Відео голу Юрченка з пенальті, збивши Тимчика, на 54 хвилині матчу.

Зоря - Динамо - 1:0. Відео голу Юрченка з пенальті

Юрченко міг подвоїти перевагу господарів кілька хвилин потому, але струсонув поперечину.

Відео Зоря - Динамо - 1:0: поперечина рятує киян після удару Юрченка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 26 тур. Зоря - Динамо - 1:0. поперечина рятує киян після удару Юрченка на 59 хвилині матчу.

Зоря - Динамо - 1:0: поперечина рятує киян після удару Юрченка

Віталій Буяльський відновив паритет на 71-й хвилині, пробивши низом у лівий кут.

Відео Зоря - Динамо - 1:1. Відео голу Буяльського

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 26 тур. Зоря - Динамо - 1:1. Відео голу Буяльського на 71 хвилині матчу.

Зоря - Динамо - 1:1. Відео голу Буяльського

А Карлос де Пена голом на 75-й хвилині вивів динамівців уперед.

Ще один гол на 6-й компенсованій хвилині забив Віктор Циганков зі штрафного, відзначився своє повернення після травми.

Зазначимо, що на 83-й хвилині Ловро Цвек отримав пряму червону після перегляду VAR. Він наступив на стопу Сергію Сидорчуку. Капітана киян винесли з поля на руках.

• "Динамо" набрало 52 очка і вирвалося на друге місце турнірної таблиці. "Зоря" (49) опустилася на третю сходинку.

• У 27 турі "Зоря" зіграє на виїзді з "Десною" (21 червня / 19:30), "Динамо" прийме "Колос" (22 червня / 19:30).

Відео Зоря - Динамо - перегляд VAR: претензії Михайличенка та жовта картка Кендзьори

ЧУ 2019/2020. УПЛ, 26 тур. На 28 хвилині матчу Михайличенку проїхався по ногах Кендзьора.

Зоря - Динамо - перегляд VAR: претензії Михайличенка та жовта картка Кендзьори