/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F0c41b3fd9f5563de6c88c9bdf75767f5.jpg)
До будинку Омеляна прийшло з обшуками ДБР: фото
Державне бюро розслідувань прийшло з обшуками до будинку ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна.
Володимир Омелян у фейсбуці написав, що правоохоронці прийшли о 6:30 ранку.
У будинку перебували діти, дружина та мати політика.
Начебто рішення суду щодо колишніх власників будинку, де ми зараз мешкаємо,
– пояснив обшук Омелян.
Що відомо про Володимира Омеляна? Володимир Омелян – український дипломат, міністр інфраструктури України в 2016 – 2019 роках в уряді Володимира Громайсмана. У 2016 році було проведено реформу авіаційної служби, завдяки чому ринок авіаційних перевезень зростав на 30 % щороку, а 2018 – став роком бюджетних авіаліній Україні.
Справа проти Омеляна: що відомо
- Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ відкрити справу проти Омеляна за позовом "Бердянського антикорупційного центру".
- У справі також фігурують його заступник, тогочасний держсекретар Мініфраструктури та ще низка чиновників Міністерства.
- Їх звинувачують у доведенні Бердянського порту до банкрутства.
- Сам Володимир Омелян натякнув на політичне забарвлення цієї справи.
У 2018 НАБУ підозрювало Омеляна в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

